Kurumsal

Ucakbiletikibris.Com satış ortaklığı bulunan şirketimiz 1998 yılında kurulmuş olup, 3915 Nolu A Grubu Seyahat Acente Belgesi sahibi ve IATA üyesidir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonuna sadık kalarak satmış olduğu birçok Uçak Bileti firması Uçak Bileti müşterilerine sorunsuz bir uçuş keyfi yaşatmaktadır.

Ucakbiletikibris.com online sitemiz üzerinden Turk Hava Yollari, Atlas jet ,Bora jet ,Air France, Delta, Lufthansa, British Airways, Singapur ve 250 farklı Havayolu firması ile uçuş keyfini sizlere sunmaktayız.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Ucakbiletikibris.com’ dan Uçak bileti almanın ilk adımı rezervasyon yaptırmaktır. Uçak bileti rezervasyonunuzu mümkün olan en erken tarihte yaptırmalısınız. Uçak bileti fiyatları sürekli değişir. Hatta, aynı uçakta , aynı sırada oturan 10 kişinin , farklı fiyatlarla bilet almış olması , en ucuzuyla en pahalısı arasında %100 e varabilen fiyat farkları olması gayet doğaldır.

Ucakbiletikibris.com Uçak bileti rezervasyonlarının herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Yani rezervasyon yaptırdığınız bilet, size verilen belli bir tarihe kadar satın almanız için bekletilir. Bu tarih geldiğinde biletinizi almanız gerekir ,almazsanız rezervasyonunuz kendiliğinden iptal edilir.En az fiyat kadar önemli olan bir diğer husus ise, istenilen tarihlerde yer bulabilmektir. Rezervasyon yaptırmak çok kolay olmasının yanısıra, ücretsizdir. Dolayısıyla, gitmek istediğiniz yer ve tarihe göre ucakbiletikibris.com da rezervasyon yapabilirsiniz.

Siz Değerli Müşterilerimiz,

Ucakbiletikibris.com dan aldığınız her biletin ödediğiniz her kuruşun garantisi Edfa Turizm Seyahat Acentası güvencesindedir . Sitemiz tüm hava yolu firmalarının ve Türk hava yollarının denetiminden geçerek güvenlik sertefikasına sahiptir her türlü bilgi almak için tüm operatörlerimiz emrinizdedir 444 2 302 Nolu telefonu arayarak 7/24 şirketimizden yardım alabilirsiniz .

kibris-ucak-bileti-logosu-2

Color Scheme

Layout

Background Patterns

Background Images